Anasayfa » Ünlü Analist Uyardı: Bitcoin Bu Seviyelere Düşecek!
Kripto Para

Ünlü Analist Uyardı: Bitcoin Bu Seviyelere Düşecek!

bitcoin-analiz-dusus-seviyesi1

Bitcoin (BTC)’in ATH seviyesine ulaşmasına rağmen, kripto trader’i, BTC tırmanışa başlamadan önce hala 55.000 doların altına düşeceğini söylüyor.

Bitcoin düşüşü bir fırsat olabilir mi ?

Takma adı Cantering Clark kripto analisti, 55.000 dolar ve 65.000 dolar civarındaki fiyat seviyelerinin, bir yatırım başlama noktası arayan yatırımcıları için kilit giriş seviyeleri olabileceğini söylüyor:

Dalgalanmalar devam ettiği ve sermayenin anlamlı bir şekilde dağıldığı sürece, bunlar gerçekten agresifleşebileceğim iki alan. Düşüş sizi korkutuyorsa, Şubat ayındaki benzer bir yapıya bakın.

Kripto trader’i, başka şekle girmeden önce Bitcoin’in başka bir test seviyesi veya ani bir çıkış arasında karar vermesini beklediğini belirtiyor:

Pozisyonum: BTC için ATH’nin geri alınmasına kadar swing trading işlemler yapmamak. Bitcoin bu seviyeyi geri almadıkça veya önemli bir seviyeyi test etmek için aşağı inmedikçe, yalnızca daha düşük zaman dilimi etkinliğine odaklanılabilir.

Ünlü Analist ayrıca şunları ifade ediyor:

Özellikle Bitcoin ile ilgili bir sorun, herkesin on yıldan daha eski bir şeyde mevcut davranışı doğrulamak için önceki döngü davranışına bakmasıdır. Bağlamdaki ve rejimdeki değişikliklerden geçtikten sonra, yeni şeylerin olmasını beklemelisiniz. Örneğin cansız bir ATH molası gibi… Bir seviye piyasa tarafından çok önemli olarak görülüyorsa, o seviyedeki tepki ve katılım miktarı önemli olmalıdır.

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!