Anasayfa » Ünlü Futbolcu, Bitcoin ve Bu 2 Altcoin’i Seçti: Ödeme Alabilirim!
Kripto Para

Ünlü Futbolcu, Bitcoin ve Bu 2 Altcoin’i Seçti: Ödeme Alabilirim!

tom-brady-bunları-secti

Amerikan futbol takımı Tampa Bay’ın oyun kurucusu Tom Brady, kripto coinlerle bir miktar ödeme kabul etmeyi çok istediğini söyledi.

Tom Brady, Bitcoin ve bu 2 altcoin’i seçiyor:

Brady, kripto para birimleriyle ödeme alabileceği hakkında bir açıkla yaptı. Tampa Bay’ın oyun kurucusu, SiriusXM podcast’inde, “Bunu bir miktar kriptoda ödemeyi ve bilirsiniz, bazı Bitcoin veya Ethereum veya Solana token’lerinde ödemeyi talep etmeyi çok isterim” dedi. Brady ayrıyeten, dijitalleşmeye duyduğu heyecanıda şu sözlerle aktardı:

Dünyanın daha dijital hale gelmesiyle birlikte yaşanan şaşırtıcı şeyler olduğunu düşünüyorum. Ve kripto para birimleriyle birlikte, dünyanın nasıl gittiğini, tüm bu farklı dijital medyalarla ve bunların para birimlerini nasıl etkilediğini görüyorsanız, pek çok kripto para birimi de var.

Tom Brady, bu ilk seferi değil!

Brady ve eşi Gisele Bündchen, Sam Bankman-Fried tarafından yönetilen bir kripto borsası olan FTX’te hisse senedi aldı. Brady’in Bankman-Fried ve ekibi için şunları söylemişti:

Kripto dünyasında inanılmaz derecede heyecan verici bir zaman ve Sam ve devrim niteliğindeki FTX ekibi, sonsuz olasılıklara gözlerimi açmaya devam ediyor.

Sam Bankman-Fried, Solana Blockchain’i destekliyor

Borsalar ve Solana arasındaki ilişki oldukça popülerdir. Ocak ayında Bankman-Fried, Solana’da düşüş yaşayan bir trader’a, tüm Solana (SOL)’larını birim başına 3 dolar fiyatla satın almayı sundu. Ancak trader, Bankman-Fried’in teklifini red etti. Bankman-Fried’in Solana’ya olan hayranlığıyla bilinir. Kripto milyoneri Ağustos ayında Solana Blockchain için şunları söylemişti:

Beni temelde bir fanboy olarak düşünün. Şu anda var olan Blockchain’lerden belki de tek ya da en azından birkaç tanesinden biri, bu şekilde inşa ediliyor. Sonunda devasa uygulamalara ev sahipliği yapabilmek için gerçekten makul bir şansa sahip.

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!