Anasayfa » Uzman Açıkladı: Bitcoin haftayı nasıl tamamlayacak!!
Kripto Para

Uzman Açıkladı: Bitcoin haftayı nasıl tamamlayacak!!

bitcoin-gelecek-plani

ETH tüm zamanların en yüksek seviyesinde, bu nedenle altcoinler de ilgi odağı olurken, Bitcoin ‘en kötü senaryo’ aylık kapanış hedefinin hemen altında konsolide oluyor.

ETH şuana kadarki zirve bölgesinde, bu nedenle altcoinler de ilgi çekici olurken, Bitcoin “en kötü senaryo” aylık kapanış hedefinin hemen altında konsolide oluyor.

Cointelegraph Markets Pro ve TradingView’de ki verilere göre, BTC/USD’nin 63.000 dolara kısa bir süreliğine meydan okuduktan sonra bir gecede geri yaptı.

Cuma günü, geleneksel ABD pazarlarının açılmasından hemen sonra, Bitcoin’i en az aylık kapanış hedefine yanaşmaya yardımcı olan güçlü bir performans gözlemlendi.

Pentoshi, bambaşka bir yerde, özellikle BTC satışları şu anda 1.000 BTC’ye ulaşan ve her biri açık piyasada 20-30 BTC lotunda satılan bir balinadan satış gördü .

“Bu sadece bu pazarın şu anda ne kadar likit olduğunu gösteriyor.”

Pazar günkü haftalık ve aylık kapanış, piyasa katılımcılarının etkileyecek ve ikinci pozisyonda potansiyel bir tarihi seviyee göreceğiz gibi duruyor. Sonuç olarak BTC/USD üst üste üçüncü hafta 60.000 dolardan işemle kapatabilir.

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!