Anasayfa » ‘Yılın En İyi Oyunu’ Film Oluyor! Başrolde Dwayne Johnson
Film Oyun

‘Yılın En İyi Oyunu’ Film Oluyor! Başrolde Dwayne Johnson

It-Takes-Two-film1
Geçtiğimiz aylarda ‘Yılın Oyunu’ seçilen co-op platform oyunu It Takes Two’nun filminin Amazon tarafından çekileceği açıklandı.

İsveçli video oyun geliştiricisi Hazelights Studios’dan geliştirilen ve Electronic Arts tarafından piyasaya çıkan It Takes Two, 2021 yılının mart ayında piyasaya ilk çıktığından beri yoğun ilgi topladı. Ve ayrıca popüler oyun, DICE ödüllerine ‘Yılın Oyunu’ ödülünü de alarak başarısını yükseltti.

Hazelight tarafından geliştirilen ‘A Way Out’ gibi arkadaşlarınızla birlikte oynamanızı gerektiren (co-op) aksiyon-macera kategorisindeki It takes Two, oyuncak bebeğe dönüşen Cody ve May karakterlerinin macerasını konu alan harika bir hikayeyi anlatıyor. Bu yüzdende hikaesinin dizi ve film için oldukça uygun olduğu bu yüzdende yakın zamanda ekranlara geliyor.

Steam üzerinden 399 TL’lik bir ücrete satılan It Takes Two oyununun filmi için hazırlıklara başlandı. Yapılan açıklamalarda uyarlanacak olan filmin, birçok ünlü yapıma ev sahipliği yapan Amazon Studios ve prodüksiyon şirketi Seven Bucks Productions tarafından geliştirileceği açıklandı.

Anlık olarak yapım için pek detay bulunmuyor ve ne zaman çıkacağı bilinmiyor. Ancak gelen haberler dünyaca ünlü aktör, Dwayne Johnson’un yapımcı olarak bulunacağını, son zamanlarda büyük başarı yakalayan Sony the Hedgehog filmlerinin yazarlarının bu yapımı da kaleme alacağı düşünülüyor. Ayrıca Dwayne Johnson’un filmde oyuncu olarak da bulunabileceği düşünülüyor.

Oyunun steam üzerinden satın alma linki: Steam

Oyunun orjinal sitesi: It Takes Two

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!