Anasayfa » 2021 Met Gala Ünlüleri Bir Araya Getirdi
Moda

2021 Met Gala Ünlüleri Bir Araya Getirdi

metgala-unluler-biraraya-geldi

2021 Met Galada Ünlüler Farklı Kostümleriyle Boy Gösterdi

Modanın gecesi olarak anılan ve 1948 yılından beri New York’taki Metropolitan Müzesi’ne bağış toplamak için düzenlenen etkinlikte, pandemi nedeniyle bir yıl aradan sonra görkemli bir gece düzenlendi.

Moda etkinliği 13 Eylül’de Metropolitan Museum of Art’a “In America: A Lexicon of Fashion” temasıyla geri döndü.

Geceye katılanlar arasında, Rihanna, Jennifer Lopez, Kim Kardashian, Sharon Stone, Kendall Jenner, Irina Shayk,Asap Rocky, Lil Nas X, Kim Petras, Alicia Keys, Camila Cabello ve sevgilisi Shawn Mendes, Erykah Badu Amerika Açık Şampiyonu Emma Raducanu, Kongre Üyesi Alexandria Ocasio-Cortez yer aldı.

Geceden İlginç Kostümler

Sanat ve moda dünyasından birbirinden ünlü ismin özel tasarım kostümlerle katıldığı gece, renkli görüntülere sahne oldu. Kim Kardashian’ın yüzü dahil tüm vücudunu kapatan siyah elbisesi, Billie Eilish’in nostaljik seçimi, Kim Petras’ın elbisesinin önüne yerleştirdiği büyük at kafası, kongre üyesi Alexandria Ocasio-Cortez’in beyaz elbisesinin üzerine kırmızı harflerle ”Zenginleri vergilendir” yazdırdığı mesajlı elbisesi, Jennifer Lopez’in derin göğüs ve bacak dekolteli elbisesi öne çıkanlar arasındaydı.

Geceye Katılmayanlar

Geceye katılmayan davetliler arasında en dikkat çekici olan Nicki Minaj oldu.Aşı olmadığı için bu yılki Met gala etkinliğine katılmayacağını açıklayan ünlü şarkıcı attığı tweet’te, “Eğer aşı olursam Met için olmaz. Yeterince araştırma yaptığımı hissettiğimde olacak. Şimdi bunun üzerinde çalışıyorum. Bu arada aşklarım, güvende olun.” dedi.

Geceye katılmayanlar arasında, Lady Gaga, Beyonce, Blake Lively, Zendaya, Billy Porter ve Harry Styles vardı.

Gala Önünde Protesto Gösterisi

Siyahların Hayatı Önemlidir BLM protestocuları Met Gala dışında gösteri yapmaya başladıktan sonra polis çok sayıda kişiyi tutukladı.

Yüksek moda etkinliği Met Gala, New York Metropolitan Sanat Müzesi’nin merdivenlerinde ve içinde gerçekleşirken, bir grup protestocu ikonik binanın önündeki sokakta polisle çatıştı.

Etiketler

Yazar Hakkında

selin parlak

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!