Anasayfa » Blake Lively’nin Dikkat Çeken Gala Görünümünden Yeni Friends Koleksiyonu
Moda

Blake Lively’nin Dikkat Çeken Gala Görünümünden Yeni Friends Koleksiyonu

friends-koleksiyonu

Blake Lively’den Parıltılı Seçim

● Uzun bir süredir davetlerden ve kırmızı halı törenlerinden uzak kalan Blake Lively geri döndü. Ryan Reynolds’ın yeni filmi Free Guy’ın New York galasına Prabal Gurung yapımı açık pembe payetli bir elbiseyle katılan Lively, görünümünü Christian Louboutin topuklu ayakkabılar ve Lorraine Schwartz mücevherlerle kombinini tamamlıyor.

CFDA Bu Yıl Yüz Yüze

● CFDA Moda Ödülleri, yaşanan sorunlar ardından bu yıl yüz yüze olarak yapılacak. 10 Kasım’da düzenlenmesi planlanan etkinlik, pandeminin durumuna göre belli olucak.

Yıllar Sonra Gelen Friends Koleksiyonu

● Dünyanın en popüler dizileri arasında yer alan ve Reunion bölümüyle herkesi ekran başına tekrardan toplayan Friends, şimdi özel bir koleksiyonla hayatlarımıza dahil oluyor. Dizinin en ikonik replikleri ve sözlerinden detaylar içeren koleksiyonda sweatshirt’lerden şapkalara çok farklı ve friends takipçileri için özel parçalar bulunuyor.

Rotate ve MANU Atelier’den İşbirliği

● Manu Atelier’nin ayakkabılar konusunda sahip olduğu güçlü estetiği ile Rotate’in İskandinav tarzını yansıtan dünyası bir araya gelerek ortaya her iki markadan da izler taşıyan bir koleksiyon sanat eseri çıkarıyor. Rotate ve MANU Atelier işbirliğinde en öne çıkan modeller ise sivri burun topuklular ve uzun çizmeler.

New York Moda Haftası Aşı Kriteri Getiriyor

  • Bu yıl 8-12 Eylül tarihleri ​​arasında düzenlenecek olan New York Moda Haftası, pandemi koşulları gereği yeni bir zorunluluk sunuyor. Bunun neticesinde ise yalnızca aşı olanlar New York etkinliğinin bir parçası olabilecek. Defilelere katılan herkesin aşı kartı göstermesi zorunluluğu getirilirken, 16 yaşından küçük konuklar ise defilelere yalnızca negatif sonuç göstererek katılabilecek.

Chanel Görünümüyle Margot Robbie

Chanel Resort 2022 koleksiyonundan beyaz bir takımla The Suicide Squad’ın yeni filminin galasına katılan Margot Robbie, şahane görünüşüyle bizleri büyülüyor.

Etiketler

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!