Anasayfa » Analist, Uyarıda Bulundu : Bu 2 Coin Teraziyi Tekmeleyebilir!!!
Kripto Para

Analist, Uyarıda Bulundu : Bu 2 Coin Teraziyi Tekmeleyebilir!!!

teknogoril-terazi-btc

Popüler Twitter analisti Sherpa, Bitcoin (BTC)in gerçekleşecek olan şovu çaldığını söylüyor. Ethereum ve Solana Bitcoin karşısında önemli sinyaller verdiğini söylüyor.

Bitcoin altcoin fiyatları baskılıyor

Sherpa, paylaştığı piyasa analizlerinde, Bitcoin’in (BTC) fiyatının artmasının sebebiyle altcoin fiyatlarının gelecekte performans düşüklüğü yaratacağını söylüyor.

BTC bir hamle yaptığında altcoin/BTC çiftlerinin nasıl düştüğüne dikkat edin? Bunun devamı gelecek. Dolarda yükselmeli ancak yine de Bitcoin’in altında performans gösteriyor. Bence altcoin sezonu henüz hazır değil.

altcoin

Sherpa’ya göre Bitcoin’in 60.000 dolar civarında bir HL seviyesi oluşturmasına ve kısa bir geri çekilme açık olmasıyla beraber Analist şunları söylüyor:

Bunun düşük bir oluşum olduğunu söylerken gerçekten rahat hissediyorum. Belki 55,000 dolara ya da başka bir seviyeye kadar ani bir düşüş yaşayabiliriz, ama o kadar emin değilim. Her iki durumda da, bu küçük hareketler umurumda değil; Bu alanda hala daha fazla Bitcoin satın alıyorum. Hareket ettiğinde sertleşecek.

Analist’e göre, altcoin’lerin zamanının, yalnızca Bitcoin toplandıktan ve ardından soğuduktan sonra olduğunu söylüyor.

Ethereum dolar karşısında güçlenebilir, ancak BTC bırakmıyor

Sherpa, Ethereum’a içinde, ETH’nin dolar bazında olası bir yükseliş olacağını, ancak Bitcoin çiftinde (ETH/BTC) bir nefes aldığını söylüyor.

Geleceğe hoş geldiniz. Ethereum, USD çiftinde harika bir performans gösterecek ancak önümüzdeki haftalarda BTC’den daha düşük performans sergileyecek.

Solana (SOL) analiz

Sherpa Analist SOL analizlerinde şu ifadeleri kullandı:

BTC’nin gerçekten hareket etmeye başladığı önümüzdeki haftalarda Solana’nın BTC’den daha düşük performans gösterdiğini düşünüyorum. USD çifti yine de güçlü bir şekilde devam etmeli.

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!