Anasayfa » Dogecoin, yeni bir yavru doğurdu!
Kripto Para

Dogecoin, yeni bir yavru doğurdu!

doge-coin-yavru-dogurdu1

Dogecoin düşüş istikrarına rağmen (Ağustos ayı ortalarında iki ayın en tavan seviyesi olan 0,3489 ABD Dolarına ulaştıktan sonra, Dogecoin’in fiyatı istikrarlı bir şekilde düşüyor ve yayın sırasında 0,2748 ABD Doları seviyesinde işlem görüyordu.) yeni küçük memes tokenler çıkarmaya devam ediyor.

Dogecoin, Doge NFT’nin yeniden satış için tokenlere bölünmesiyle daha fazla yavru doğuruyor

Dogecoin o zamandan bu zamana yedinci sıraya geriledi ancak tokenin gördüğü hızlı yükselişleri taklit etmeyi umarak taklitçi tokenlar ortaya çıkmaya devam ediyor. En önde gelenler arasında, adını Doge’nin dayandığı köpek türünden alan Shiba Inu tokeni ve Baby Doge sayılabilir. Desteği DOGE’nin ilk fiyat artışına katkıda bulunan Elon Musk, SHIB ve Baby Doge’a da birçok kez desteğini verdi.

Dogecoin yeni yavrulara bölünmeye devam ediyor ve bu sefer oldukça fazla olabilir. Bloomberge göre, kripto endüstrisinin en büyük memesinin bir başka yan ürünü olarak, Dogecoin’i piyasaya süren orijinal Shiba Inu görüntüsünün değiştirilemez tokeninin (NFT) kısmi mülkiyeti bugün DOGE tokenleri şeklinde satışta.

Açık artırma, tokenleri katılımcılara dağıtacak olan DeFi protokolü Miso’da başlayacak. tokenler, merkezi olmayan borsa Sushi Swap’ta yalnızca Dogecoin’de değil, birçok kripto para birimiyle  yeniden satışa hazır olacak.

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!